برای تماس با شرکت برادران جهت انجام خدمات لوله بازکنی وخدمات تخلیه چاه درتمام نقاط تهران می توانید با شماره پشتیبانی زیر تماس بگیرید.

برای راحتی در ثبت درخواست شماره زیر به صورت شبانه روزی وسیار در خدمت مشتریان است تماس از شما کار خوب از ما تا اعزام سرویسکار به سرعت در سراسر تهران از نزدیک ترین نقطه به مشتری عزیز صورت گیرد.

شماره تماس = ۰۹۱۲۷۱۷۱۷۹۴۱

شعبه های مختلف درسراسر تهران
۰۹۱۹۸۲۷۴۱۵۷

درباره شرکت خدمات فنی برادران


شرکت برادران ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی‚تخلیه چاه‚دراوردن اشیا وطلا ازچاه توالت‚رفع بوی بد فاضلاب و…می باشد که با بیش از ۲۰سال تجربه واقعی فعالیت می کند این مجموعه درنظر دارد تا باانجام خدمات باکیفیت وعالی وهمچنین لوله بازکنی بدون کثیفی در تهران بتواند رضایت مشتریان خود را جلب کند.

گرفتگی چاه فاضلاب رویدادی است که امکان دارد در هرساختمانی و در هر ساعتی از شبانه روز رخ دهد در چنین شرایطی با تخلیه چاه برادران تماس بگیرید. هنگامی که چاه ها پر می شوند نیاز به تخلیه دارند چاه های فاضلاب بنا به دلایلی پرشده وبالا می زنند که بوی بدی داشته و موجب کثیفی اطراف می شود. چاه فاضلاب در زمان مناسب از جایی معلوم میشود که پس از پر شدن سر ریزمیشود وفاضلاب درون چاه از لوله های فاضلاب خارج می شود.